Bayan Azdırıcı Kullanmalı mıyım ?

Kasım 8, 2019 7:15 pm Gönderen Yorum Bırakınız

Neden Bayan Azdırıcı Kullanılmalı ?

Kadınların cinsel dürtüleri ve cinsel uyarılara karşı verdiği tepkiler erkeklere nazaran biraz daha karmaşıktır. Cinsel sorunlar, yetersiz uyarılma, arzu eksikliği günlük hayattaki birçok zorluktan kaynaklanıyor olabilir. Kadınlarda cinsel isteği pek çok faktör etkileyebilir. Bunlardan bazıları şunlardır:

-Birçok kadın günlük yaşamın stresinin sekse karşı olan arzusunu tükettiğini iddia eder. Günlük yaşamdaki stres ve yorgunluk kadınların libidosunda yüksek oranda belirleyicidir.

-Bir ilişkinin başlangıcı veya sonu ya da hamilelik, menopoz gibi büyük yaşam değişiklikleri cinsel arzudaki düşüşün ya da yükselişin tetikleyicisi olabilir.

-Bazı kadınlar için orgazm kesinlikle daha zor olabilir. Bu da cinsiyete karşı ilgi kaybına neden olmakta.

-Cinsel arzu, geçmiş deneyimlerden ziyade partnerler arasındaki samimiyet duygusuyla bağlantılı olur. Zamanla partnerler arasındaki psikolojik sorunlar partnerlerin biyolojik sorunlarına katkıda bulunabilir. İyi bir cinsel aktivite ise bunun tam tersine sebep olup partnerler arasındaki duygusal bağı kuvvetlendirebilir.

-Diyabet gibi bazı kronik hastalıklar cinsel tepki döngüsünü tersine çevirebiliyor. Bunun sonucunda kadınlardaki uyarılma veya orgazm olma durumunda değişiklikler meydana gelebilmektedir.

Bayan azdırıcı damla gibi doğal takviyeler kadınların biyolojik dengesini düzenlediği için stresi en az seviyeye indirir. Sağlıklı bir bedene ve psikolojiye sahip olan bir kadın cinsel uyarılara açık olur ve kendisini cinsel aktiviteye tam anlamıyla vermeye hazırdır.

Etiketler: , ,

Kategori:

Yazar admin

Bir Cevap Yazın